Informace o nás

Slovo dalo slovo a po debatách a zjišťování dne 29.3.2012 vznikl klub SHOOTERS. Náš znak byl oficiálně schválený na jedné z prezidentských schůzí stávajících MC klubů působících na české scéně. Pak už nic nebránilo tomu, abychom ho začali hrdě nosit na našich vestách. Začínali jsme trochu nezvykle oproti ostatním, ale to co nás spojovalo a vedlo k založení, bylo pro všechny stejné - motorky a to všechno co k nim patří.

 

13.1.2014

Jak to tak vypadá, konečně se na nás usmálo štěstí a budeme si moct budovat náš clubhouse. Stále sice ještě dolaďujeme některé smluvní záležitosti,ale věříme, že už brzy vás přivítáme v oficiálním clubhouse SHOOTERS Máslovice.

 

17.2.2014

Jsme zase o krok dál. Smlouva o užívání prostor je podepsaná a my můžeme bez obav pokračovat v pracech na clubhousu. Snažíme se abychom stihli nejvíc už do našeho 2.výročí vzniku klubu. Držte nám palce

 

1.5.2014

Oznamujeme všem, že se podařilo dát club house z velký části dohromady a můžeme ofiálně oznámit, že už jsme ve funkčním stavu. Drobnosti se ještě budou dolaďovat. 

 

1.12.2014

Konec roku se blíží a my už vymýšlíme plány na příští rok. Rádi bychom dokončili opravy na klubovně a doladili zázemí. Situace kolem objektu se naštěstí po volbách do zastupitelstva uklidnila, takže dalším opravám nic nebrání. Nově jsme taky v klubu přivítali Míru, který bude další posilou.

 

Členové klubu:

 

Honza (Íčko) - President

Sečák- Vicepresident

Ivan (Johny) - Sgt. at Arms

Petr (Máslo) - Road Captain

David - Secretary

Míra (Vočko) - Prospect

 

Václav (Dědek) - Hangaround

Čahoun - Hangaround

 

Petr (Křižík) - Support

Lukáš (Lucky)  - Support